(ВІДЕО)Дій зараз — викривай корупцію!

   
Держприкордонслужба запустила інформаційно-роз’яснювальну кампанію «Дій зараз» та закликає викривати корупцію.
До вашої уваги анімаційний ролик, який пояснює роль викривача і суспільну важливість його місії. Відео пропонує громадянам чіткий алгоритм, як стати викривачем, як і куди повідомляти про корупцію та захистити себе, особливо, якщо ви є військовослужбовцем відомства і стали свідком корупції на службі.
У ролику викривачі постають у ролі супергероїв. Ідея такого порівняння у тому, що люди, які повідомляють про правопорушення – це теж борці за справедливість.
Соцдослідження Держприкордонслужби за 2024 рік свідчить, що понад 60% українців готові повідомляти про корупційні правопорушення. Свідоме ставлення кожного не допускатиме спроб надання та, відповідно, отримання неправомірної вигоди.
Мета кампанії – донести до українців, що кожен може сприяти розвитку та відновленню України, а не піддаватися стереотипу, що корупція системна і нездоланна. А для прикордонників – повідомляти про корупцію – обов’язок перед Державою, побратимами та посестрами.
Наголошуємо, що кримінальне правопорушення вчиняють і ті, хто дає хабарі, і ті, хто їх бере! А ті, хто достеменно знає про конкретні корупційні діяння і не реагує належним чином, ­– чи їх сумління залишиться чистим? Вони – фактичні співучасники таких злочинів. Закликаємо не бути мовчазними свідками, а діяти й діяти правильно – інформувати органи, які можуть припинити корупційну діяльність, притягти винних до відповідальності.