ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ: покрокова інструкція щодо особливостей вступу та конкурсного відбору у 2022 році

Шановний абітурієнт! Для того щоб вступити до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького тобі необхідно вчасно зробити декілька простих кроків.

КРОК 1. Звернись до найближчого діючого підрозділу комплектування, який є у твоєму регіоні.

(Перелік усіх підрозділів комплектування дивись за посиланням https://nadpsu.edu.ua/abituriyentu/pidgotovka-kursantiv/ ).

Зазначимо, що в підрозділі комплектування тобі дадуть перелік документів, які потрібно підготувати для формування навчальної справи та проходження медичного огляду. Також на тебе очікує первинний медичний огляд та попередній етап професійно-психологічного відбору.

КРОК 2. Будь готовим до заходів конкурсного відбору! Вони розпочинаються з 8 серпня. Отже, тобі необхідно прибути в Національну академію у визначені дні (за окремим графіком, за персональним викликом) для того, щоб:

  • пройти остаточний медичний огляд (документи, які необхідні для остаточного медичного огляду дивись за посиланням https://nadpsu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/perelik-dokumentiv-mo-vlk.jpg );
  • пройти основний етап професійно-психологічного відбору (читай «Інструкцію про порядок організації та проведення професійно-психологічного відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Державній прикордонній службі України» за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0495-09#Text );
  • пройти реєстрацію вступника (на цьому етапі подумай, яку конкурсну пропозицію обрати, але знай ти можеш подати 5 заяв на різні позиції);
  • пройти перевірку рівня фізичної підготовленості (показове відео – як пройти випробування дивись за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=mfnSzxQ3BqE&t=1s  ).

КРОК 3. 17 серпня буде оприлюднено рейтинговий список із зазначенням кандидатів рекомендованих до зарахування!

        КРОК 4. Виконання вимог до зарахування. Зверни увагу! Якщо ти не подав оригінали документів під час реєстрації – то саме час це зробити.

КРОК 5.  Зарахування вступників.

Наші вітання! Ти пройшов усі етапи і тепер ти курсант Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.