До уваги абітурієнтів !

📍Запрошуємо на навчання до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького!

👩🏼‍✈️Курсанти Національної академії ДПСУ отримують навчання, проживання, харчування, грошове, речове та медичне забезпечення за державний кошт.

📌Академія здійснює підготовку курсантів та курсанток для подальшого проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу в Держприкордонслужбі України.

📚При вступі кожен може обрати спеціальність, яка до вподоби – філологія, психологія, телекомунікації та радіотехніка, безпека державного кордону, безпека державного кордону (спеціалізація – організація діяльності кінологічних підрозділів), безпека державного кордону (спеціалізація – організація діяльності інженерно-технічних підрозділів), правоохоронна діяльність.

🇺🇦Після завершенню навчання, термін якого становить 3 роки 10 місяців, юнаки та дівчата отримують ступінь вищої освіти «бакалавр» та академічне право на подальше навчання за магістерськими програмами. Випускників-лейтенантів 100 % працевлаштовують.

✅ Правила прийому та інша корисна інформація щодо вступної кампанії до прикордонного вишу у 2022 році оприлюднені на офіційному сайті навчального закладу у розділі «Вступнику» 👉 https://nadpsu.edu.ua/abituriyentu/
Також долучайся до нашого чату у телеграм групі 👉https://t.me/+WRAQAeWr-uHmeKy-