До Всесвітнього дня книги та авторського права передали книги для воїнів

23 квітня, у Всесвітній день книги та авторського права, за ініціативою кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін курсанти академії зібрали книги для воїнів, які проходять лікування у Хмельницькому госпіталі. Для викладачів і курсантів – велика честь подарувати книги мужнім українським захисникам, засвідчивши цим свою повагу і вдячність.
Книги відповідають різним читацьким уподобанням: пригодницькі та історичні твори, детективи, мотиваційна література. Серія книг стосувалась важливого переходу в житті воїнів – повернення додому. Це книги «Стійкість. Тяжко виборена мудрість для ліпшого життя» Еріка Ґрейтенса, «Плем’я. Про повернення з війни і належність до спільноти» Юнґера Себастьяна, «Одного разу воїн – воїн назавжди» Чарльза Гоуґа. Автори пишуть про те, що сучасні ветерани після повернення додому часто усвідомлюють, що готові померти за свою країну, але не знають, як для неї жити.
Курсанти сподіваються, що такі книги воїнам сподобаються, стануть своєрідною «друкованою підтримкою», даючи прості й проникливі пояснення складних речей. Ці дарунки є свідченням підтримки наших воїнів усіма доступними способами, зокрема й за допомогою книги.