Долучились до круглого столу Коаліції «Хмельниччина 1325»

Представники Національної академії Держприкордонслужби України долучились до круглого столу «Заклади для потерпілих від домашнього насильства в Хмельницький області: кількісні показники та фінансове забезпечення», організованого Коаліцією «Хмельниччина 1325» в рамках реалізації заходів Національного плану дій 1325 «Жінки. Мир. Безпека» в Хмельницькій області.

Учасникам та учасницям заходу – представникам правоохоронних органів, громадських організацій та державних установ, депутатських груп обласної та міської рад довели результати освоєння субвенцій, які призначалися для створення закладів із надання допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства. Крім того, в ході зібрання обговорили питання протидії домашньому насильству, проблеми та виклики, можливі шляхи їх вирішення, а також порядок взаємодії щодо боротьби з цим негативним явищем. Зокрема, було розглянуто позитивний досвід Хмельницької міської громади щодо його попередження.

Наприкінці круглого столу, було обговорено також питання проведення дієвих просвітницьких кампаній в закладах освіти з метою формування належного рівня правової культури молодого покоління та попередження домашнього насильства.