Долучились до Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях»

Офіційним символом Дня пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України є жовтогарячий соняшник. Ця квітка нагадує нам про трагічні події під Іловайськом, але водночас соняшник – це символ відродження з найменшого чорного зернятка. Персонал Національної академії Державної прикордонної служби України долучився до Всеукраїнської акції пам’яті «Сонях» та доповнив свій однострій символічним зображенням жовтогарячої квітки.
О 9:00, разом з усією Україною, керівництво та персонал Національної академії вшанували пам’ять загиблих Воїнів хвилиною мовчання.
В цей день у каплиці Архистратига Божого Михаїла та всіх небесних Воїнств капелан Національної академії отець Діонісій провів молебень за полеглими українськими захисниками. «Сьогодні ми вшановуємо вічність, вшановуємо тих, хто віддав життя за Україну. Заради них нам належить боротися, жити достойно та вчити інших, щоб час нашого життя був не марним», — сказав капелан під час молитви.
Також курсанти Національної академії поклали квіти до меморіалу пам’яті Павла Дияка — старшого прапорщика Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького, який загинув у 2014 році на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність України.
Пам’ятаємо кожного Героя, кожного Воїна, який ціною власного життя, виборював волю та незалежність українського народу!