Долучилися до проведення благодійного концерту

Вчора, персонал Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького долучився до проведення благодійного концерту з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера, який відбувся в Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури та мистецтва. Організатором заходу стала Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 імені Олега Ольжича.

Під музичний супровід військового оркестру прикордонного вишу фахівець групи міжнародного та міжвузівського співробітництва Аліна Горбатовська спільно із артистом вищої категорії оркестру сержантом Олегом Пасічником виконали пісню «Герої не вмирають».

Крім того, військовослужбовці оркестру академії на чолі із начальником оркестру – диригентом підполковником Ігорем Іщуком виконали наступні музичні твори та пісні: «Клятва Україні», «Сини України», «Армія з народом», «Швидкий поїзд» та інші.

На концерті були присутні ветерани АТО/ООС, волонтери, представники місцевого самоврядування, жителі та гості міста Хмельницький.