Допомога та підтримка родин прикордонників

 З метою забезпечення соціальної підтримки родичів та близьких  військовослужбовців Національної академії було створено спеціальну комісію з комунікації та підтримки членів сімей прикордонників, оголошених померлими (загиблими), захоплених у полон або заручниками, а також інтернованих у нейтральних державах або безвісно відсутніх.

Комісія надає допомогу в організації поховань військовослужбовців які загинули; в оформленні документів необхідних для отримання передбачених законодавством виплат; у взаємодії з органами та навчальними закладами, де проходив службу військовослужбовець; контролює своєчасність опрацювання відповідальними виконавцями передбачених законодавством документів для отримання виплат, а також належне документальне оформлення обліку зазначеної категорії громадян.

Рідні та близькі прикордонників з питань компетенції комісії можуть звертатися за адресою: м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46. Телефон: (0382) 79-59-92. Також звернення можна надсилати на електронну адресу nadpsu@dpsu.gov.ua Відповідальна особа з надання консультаційної та інформаційної допомоги – заступник начальника відділу морально-психологічного забезпечення Національної академії підполковник Олександр Савицький.

Щодо порядку виплати грошового забезпечення сім’ям військовослужбовців, захоплених в полон або заручниками, інтернованих в нейтральних державах, безвісно відсутніх, які оголошені померлими (загиблими) можна ознайомитись за посиланням: WORDPDF