Фінальне стажування майбутніх офіцерів

Триває стажування курсантів четвертого курсу Національної академії Держприкордонслужби України у підрозділах охорони державного кордону.
Сьогодні як ніколи важливо опанувати всі тонкощі служби не за підручником, а на практиці. Тож майбутні офіцери-прикордонники виконують завдання на первинних офіцерських посадах, поповнюючи свій багаж знань та
опановуючи тонкощі практичної організації служби.
В кожного є визначене індивідуальне завдання, відповідно до професійного спрямування, яке потрібно виконати впродовж стажування. Майбутні офіцери прикордонники, відповідно до напрямків підготовки, закріплюватимуть набуті знання щодо організації та керівництва оперативно-службовою діяльністю прикордонного підрозділу, організації кінологічного забезпечення, організації діяльності підрозділів інженерно-технічного забезпечення, виконання завдань оперативно-технічної діяльності в підрозділах зв’язку та інформаційних систем, організації адміністративного провадження підрозділами адміністративно-юрисдикційної діяльності, здійснення оперативно-розшукової діяльності, розв’язання комунікативних завдань під час спілкування з іноземцями в пунктах пропуску через державний кордон, а також щодо організації заходів психологічного забезпечення оперативно-службової та повсякденної діяльності особового складу.
Попереду на четвертокурсників чекають випускні іспити та вже наступного року вони розпочнуть офіцерську кар’єру. Бажаємо курсантам впевненості у своїх силах, професіоналізму та сумлінного служіння українському народові!
Віримо, вже скоро настануть часи, коли прикордонники будуть нести службу у мирній, незалежній країні!