Формування правової культури першокурсників

Для першокурсників та першокурсниць Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, у рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», провели тематичну лекцію.
В якості спікера на захід був запрошений начальник сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Хмельницького районного управління поліції підполковник поліції Олександр Сівко.
В першу чергу правоохоронець привернув увагу курсантів до гострої проблеми домашнього насильства. Лектор розповів про наслідки негативного впливу неадекватної поведінки батьків на дітей.
Окремо було розкрито особливості попередження гендерно-зумовленого насильства, що руйнує багато сімей та життів у всіх країнах світу.
Також під час заходу розглянули законодавчу та нормативно-правову базу щодо запобігання та протидії домашньому насильству в Україні.
Крім того, доповідач проінформував прикордонників про специфіку діяльності Національної поліції, зокрема про сучасні методи попередження та боротьби з цим негативним явищем.
В процесі зібрання першокурсники переглянули соціальний відеоролик «Сьогодні він подарував мені квіти», після чого виникла жвава дискусія щодо проблеми гендерно-зумовленого насильства.
Нагадаємо, що Всесвітня акція «16 днів проти насильства» проводиться щорічно з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.