Фотовиставка «НАТО – Україна: спільні цінності, спільний шлях» продовжує подорож Україною

В Національній академії Державної прикордонної служби України впродовж трьох тижнів тривала фотовиставки «НАТО – Україна: спільні цінності, спільний шлях», покликана наочно демонструвати, як Державна прикордонна служба України, Збройні Сили України та Національна Гвардія України імплементують цінності та принципи, що поділяють Альянс та Україна.

За час виставки персонал академії ознайомився з експонатами та загальною концепцією виставки. «Безпека, свобода, верховенство права, рівність та демократія – на цих світлинах ми бачимо, наскільки спільними є зазначені цінності для НАТО та України. Виставка допомагає краще розуміти важливість євроатлантичної інтеграції для нашої країни», – розповідає про свої враження старший сержант Губський Павло. «Ми наочно бачимо, як Альянс співпрацює з Україною, зокрема й з Прикордонною службою України. Бачимо, що саме робиться для впровадження фундаментальних цінностей, які поділяє НАТО та українське суспільство», – зазначив солдат Тонкоштан Владислав. Сьогодні експонати передали для демонстрації військовослужбовцям 13-го окремого батальйону Національної Гвардії України.

Нагадаємо, що фотопроєкт «НАТО – Україна: спільні цінності, спільний шлях» було організовано Центром Стратегічних комунікацій Стратком Україна за підтримки Центру Інформації та Документації НАТО в Україні.