Хмельницький відзначає День міста

В останні вихідні вересня Хмельницький традиційно відзначає День міста. Урочисті заходи розпочалися ще в п’ятницю, 24 вересня, де на великій сцені поблизу кінотеатру імені Т. Шевченка, Хмельницький отримав найвищу відзнаку Парламентської Асамблеї Ради Європи — Приз Європи. Серед почесних гостей заходу було керівництво Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Міський голова Олександр Семчишин подякував громаді міста, зокрема й військовим, за вагомий внесок у розвиток та добробут Хмельницького.
У суботу, 25 вересня, керівництво та персонал Національної академії долучились до урочистої ходи з покладанням квітів. За традицією захід розпочався біля пам’ятника Богданові Хмельницькому, на честь якого назване місто. Також хмельничани поклали квіти до меморіальної дошки пам’яті Героїв
Небесної Сотні та учасників АТО, до пам’ятника Героям Небесної Сотні та хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за нашу волю.
Завершилась хода біля пам’ятника «Ангел Скорботи» спільною міжконфесійною молитвою за всіх, хто віддав життя за майбутнє України, за місто Хмельницький, за хмельничан.
 Вітаємо Хмельничан зі святом! Нехай наше місто процвітає та розвивається, нехай тут збуваються мрії та народжується щастя! З Днем міста, Хмельничани!