Інноватика в сучасній освіті. Науковці академії отримали золоту медаль

Як раніше повідомлялось, науковці Національної академії Держприкордонслужби України взяли активну участь у Тринадцятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася у місті Києві в період з 20 по 22 жовтня цього року. Загалом для участі у конкурсах та презентації своїх наукових та освітніх здобутків прикордонний виш представив чотири наукові роботи.

Наукова робота авторського колективу в складі професора Івана Катеринчука, полковника Романа Рачка та підполковника Андрія Балендра на тему: «Програма підготовки менеджерів безпілотних авіаційних комплексів та операторів БПЛА» була визнана переможцем конкурсу. Національна академія отримала золоту медаль у номінації  «Упровадження освітніх інновацій у професійну підготовку фахівців для сучасного ринку праці». Також, у номінації «Лідер інновацій в освіті», наукова робота «Інтелектуальна система оцінювання знань» колективу авторів у складі професора Івана Катеринчука (керівник проєкту), полковника Романа Рачка та доцента Оксани Комарницької виборола для Національної академії Почесне звання «Лідер інновацій в освіті». Наукову роботу було визнано однією з найкращих.

Для участі в інших конкурсах, зокрема у номінації «Упровадження в освітню діяльність інноваційних проєктів, моделей, систем, технологій та методик, що спрямовані на підвищення якості освіти» Національна академія презентувала наукову роботу «Використання технологій дистанційного навчання в іншомовній підготовці прикордонників», автором якої є полковник Ігор Блощинський. У тематичній номінації «Інноваційна педагогічна діяльність в умовах цифровізації освіти» – наукову роботу «Використання інтерактивної панелі для підвищення ефективності навчання військово-спеціальних дисциплін майбутніх офіцерів-прикордонників» полковника Олександра Лазоренка.

У підсумку, окрім вищезазначених нагород,  організатори заходу вручили представникам Національної академії також диплом за активну участь у міжнародній виставці.