Спеціальність 035 “Філологія”

Знання іноземних мов у сучасному світі є дуже важливим, як для охоронців кордону, так і для будь-якого спеціаліста у цивільному житті.

За спеціальністю «Філологія» курсанти та студенти Національної академії Державної прикордонної служби України навчаються на факультеті забезпечення оперативно-службової діяльності.

Також за цією спеціальністю відкрита пропозиція для навчання студентів, які вивчають в академії англійську, німецьку та французьку мови та здобувають бакалаврський та магістерський рівні вищої освіти.

IMG_6958

Освітня програма за цією спеціальністю має прикладну орієнтацію. Курсанти вивчають англійську, німецьку, польську, турецьку, румунську та словацьку мови. Результатом навчання стає володіння іншомовною комунікативною та перекладацькою компетенціями на рівні, достатньому для виконання службових обов’язків під час організації служби у пунктах пропуску через державний кордон, а також в органах та підрозділах прикордонного відомства.

Випускники Національної академії, які навчалися за спеціальністю «Філологія» надалі призначаються на первинні посади офіцерського складу, зокрема – начальник групи інспекторів прикордонного контролю, або старший інспектор прикордонної служби відділення інспекторів прикордонної служби, заступник начальника відділення інспекторів прикордонної служби, як правило у підрозділах, які виконують завдання щодо здійснення прикордонного контролю у пунктах пропуску через державний кордон.

Випускники-студенти можуть працювати на сучасних підприємствах різних форм власності, організаціях освіти, туризму, охорони здоров`я, культури, компаніях тощо, діяльність яких передбачає міжнародне співробітництво, знання та використання іноземної мови; також у бюро перекладів, навчальних закладах (школах, коледжах, університетах) та мовних курсах асистентом перекладача, перекладачем, асистентом вчителя/ викладача.

 

На кафедрі курсанти та студенти вивчають такі провідні навчальні дисципліни:

Провідною кафедрою, яка забезпечує підготовку за спеціальністю «Філологія» є кафедра іноземних мов. Науково-педагогічний склад кафедри налічує:

0
Докторів наук
0
Кандидатів наук
0
Професорів
0
Доцентів

Форма здобуття освіти денна, після 4 років навчання курсанти отримують ступінь вищої освіти бакалавр, військове звання «лейтенант» з рівнем військової освіти – офіцер військового управління тактичного рівня. Студенти академії навчаються 4 роки для здобуття ступеня бакалавра та 1,5 роки для здобуття магістерського ступеня.

Отже, якщо мови даються вам легко, якщо ви хочете вільно вести діалог з іноземцями, якщо мрієте читати книги іноземних авторів в оригіналі – запрошуємо на навчання за спеціальністю «Філологія». Адже відомо, що знання іноземних мов відкриває перед людиною широкі перспективи та дозволяє стати успішним!

Більше детальніше про вступ в Національну академію Державної прикордонної служби України за посиланнями

Ми на зв`язку

    captcha