Освітньо-професійна програма
"Організація діяльності кінологічних підрозділів Державної прикордонної служби України"

Спеціальність 252 "Безпека державного кордону"

Якщо ви креативні, любите тварин, бажаєте навчитися практичним навичкам з дресирування службових собак, різноманітним прийомам організації та проведення всебічного навчання кінологічних розрахунків та особисто здобути фах дипломованого спеціаліста-кінолога – сміливо обирайте для навчання у Національній академії Державної прикордонної служби України за освітньо-професійною програмою «Організація діяльності кінологічних підрозділів Державної прикордонної служби України» спеціальності «Безпека державного кордону».

Навчання за кінологічним фахом здійснюється на кафедрі кінології, яка є єдиним таким підрозділом у системі закладів вищої освіти правоохоронних закладів та військових формувань сектору безпеки та оборони  України. Кафедра формує та впроваджує до освітнього процесу концептуальні підходи з питань теорії та практики кінологічного забезпечення оперативно-службової діяльності органів та підрозділів охорони державного кордону.

Випускники Національної академії, які навчались за спеціалізацією «Організація діяльності кінологічних підрозділів державної прикордонної служби України» надалі призначаються на первинні посади офіцерського складу, а саме – начальник кінологічного відділення відділу прикордонної служби, помічник начальника відділу з кінологічного забезпечення та викладач циклу кінологічних дисциплін Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України.

На кафедрі курсанти вивчають такі провідні навчальні дисципліни:

Для проведення занять використовується сучасна навчальна матеріально-технічна  база, а основу підготовки (близько 70%) складають практичні заняття зі службовими собаками, які проводяться з розділів:

  • розшукова служба (пошук, виявлення та затримання правопорушників);
  • спеціальна підготовка (пошук вибухівки, зброї та боєприпасів, наркотичних речовин, прекурсорів та їх аналогів);
  • штурмова робота (використання службових собак спеціальними підрозділами);
  • вартова та мінно-розшукова підготовка.

Науково-педагогічний склад кафедри налічує

0
Кандидатів наук
0
Доцентів

Форма здобуття освіти денна, випускники отримують ступінь вищої освіти бакалавр, військове звання «лейтенант» з рівнем військової освіти – офіцер тактичного рівня.

Отже, якщо Ви бажаєте поєднати свій життєвий шлях зі службовою кінологією та отримати рідкісну спеціалізацію – обирайте навчання за спеціальністю «Безпека державного кордону», освітньо-професійна програма «Організація діяльності кінологічних підрозділів Державної прикордонної служби України». Ласкаво просимо до лав кінологів Держприкордонслужби України!

 

Більше детальніше про вступ в Національну академію Державної прикордонної служби України за посиланнями

Ми на зв`язку

    captcha