Катерина Павліченко відвідала Національну академію

Сьогодні, в ході робочої поїздки на Хмельниччину, Національну академію Держприкордонслужби України відвідала заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.
Під час візиту до прикордонного вишу заступниця міністра ознайомилась з умовами навчання та побуту курсантів-прикордонників, а також відвідала провідні кафедри академії. Катерині Павліченко було презентовано навчально-матеріальною базу кафедр прикордонної служби та прикордонного контролю, лабораторію дослідження документів, сучасні зразки озброєння, засоби зв’язку та ін. Також делегація оглянула один із гуртожитків, де проживають курсанти та укриття.
На завершення візиту, під час короткої наради Катерина Павліченко вручила нагороди та відзнаки Міністра внутрішніх справ кращим військовослужбовцям та працівникам Національної академії. Підсумовуючи роботу, заступниця міністра високо оцінила матеріально-технічне забезпечення прикордонного вишу та продемонстровані напрацювання, також виказала слова вдячності за повсякчасну працю у справі підготовки офіцерських кадрів та забезпечення обороноздатності України.