Коаліція «Хмельниччина 1325». Обговорили питання психологічної допомоги родинам учасників бойових дій

Представниці Національної академії взяли участь у засіданні робочої групи Коаліції «Хмельниччина 1325», яке відбулося наприкінці цього тижня. Захід відбувся за участі голови правління громадської організації Подільський центр “Гендерна рада” Тетяни Баєвої. 

Учасники та учасниці заходу – представники та представниці правоохоронних органів, громадських та державних установ, засобів масової інформації, а також Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва обговорили стан виконання Національного плану дій 1325 у Хмельницькій області та питання включення до нього додаткових заходів. Також розглянули питання щодо проведення круглого столу з метою обговорення шляхів протидії домашньому насильству та важливості активізації просвітницьких заходів з питань його попередження, у тому числі в закладах освіти усіх рівнів. Також розглянули проблемні питання у сфері надання психологічної та психотерапевтичної допомоги родинам учасників бойових дій на рівні місцевих громад.

На завершення зустрічі учасники обговорили питання взаємодії щодо проведення дієвих спільних заходів, у тому числі тематичних, в освітніх закладах Поділля.