Кожен фахівець на вагу золота, кожен себе знайде у ДПСУ

   
«Першим ворога завжди зустрічає прикордонник. Тому нам потрібен навчений особовий склад і ми його готуємо», – про це зазначає полковник Держприкордонслужби Віталій Чапля.
В Держприкордонслужбі два пріоритети – життя особового складу та його фахова підготовка.
«Нехай тисячу дронів буде знищено, ніж одного військовослужбовця буде поранено. Так, дрони – ефективна зброя, що змінила сучасну війну. Однак без особового складу ми не зможемо перемогти ворога», – зазначає Віталій.
Перед тим, як відправити прикордонника у зону бойових дій – його готують, проводять бойове злагодження і він вже розуміє, в якому форматі буде працювати.
«В ДПСУ є чіткий алгоритм – у районі несення бойових дій служба не більше трьох місяців, далі ротація. Таке рішення прийняв Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко. Будь-якому воїну необхідно побачитись з рідними, відпочити й психологічно, і фізично, відновити техніку та озброєння», – наголошує Віталій Чапля.
Він також розповів, які спеціалісти завжди потрібні та наголосив, що у Держприкордонслужбі знайдеться для кожного своє місце.
«Будь-яка спеціальність в ДПСУ підбирається індивідуально, за морально-діловими якостями людини. Кожен фахівець на вагу золота, кожен себе тут знайде», – зазначає Віталій Чапля.
Долучайся до захисту України!
Подати заявку можна на сайті ДПСУ, або в підрозділах.
Детальніше про подачу заявок, умови підготовки і проходження служби у ДПСУ: https://www.youtube.com/watch?v=3TW4su8EkuI