Кращих курсантів-прикордонників запросили до українського парламенту

Сьогодні, на запрошення Народного депутата України Павла Сушка, відмінники навчання, слухачі та курсанти Національної академії Держприкордонслужби України відвідали Верховну Раду України.

Кращі курсанти-прикордонники та слухачі факультету підготовки керівних кадрів Національної академії мали змогу побувати в гостьовій ложі залу пленарних засідань, де ухвалюються закони України, завітати до кулуарів Верховної Ради України, а також побачити почесний портал в якому зберігається копія Конституції Пилипа Орлика та головний Прапор держави – Прапор Незалежності, який внесли до залу пленарних засідань 24 серпня 1991 року народні депутати першого скликання.

Справжнє захоплення у прикордонників викликала картина Олексія Кулакова «Державотворення», на якій зображено момент прийняття Акту проголошення незалежності України. Також учасники екскурсії ознайомилися з архітектурною спадщиною будинку парламенту, самою роботою єдиного законодавчого органу країни та ще більше дізналися про головні віхи новітньої історії України.

Згодом слухачі та курсанти академії відвідали Адміністрацію Держприкордонслужби, де ознайомились з роботою ще одного центрального органу виконавчої влади. З екскурсантами зустрівся заступник Голови прикордонного відомства генерал-майор Сергій Сердюк, який розповів про роботу адміністрації та основні складові взаємодії Адміністрації з підпорядкованими органами охорони державного кордону. Курсанти також мали можливість поставити найбільш нагальні запитання та дізнатися про першочергові пріоритети у діяльності прикордонного відомства. Під час зустрічі десятьох військовослужбовців було нагороджено подяками та грамотами Держприкордонслужби України.