Кубок Єдності

11 червня 2022 року в Києві, на стадіоні ФК «Локомотив» відбувся благодійний турнір з мініфутболу «Кубок Єдності». Захід організований за підтримки благодійного фонду «Обійми».

Головною метою змагань було продемонструвати єдність українських захисників та зібрати кошти на підтримку воїнів, які нищать рашистську орду на передовій.
Благодійний турнір зібрав на полі 16 футбольних команд, до складу яких увійшли збірні команди підрозділів ДПСУ, ЗСУ, СБУ, ДСНС, Нацполіції, ТрО, а також цивільні команди міста Києва. У складі збірної Держприкордонслужби України в змаганнях взяли участь і спортсмени Національної академії та зіграли дві гри. За результатами першої гри прикордонники здобули перемогу над збірною Державної служби України з надзвичайних ситуацій (4:3). Проте, в боротьбі за вихід у фінальну частину змагань наша збірна поступилася збірній Національної гвардії з рахунком 6:4.
За підсумками турніру, за додатковими показниками, прикордонники посіли четверте місце.
Усі зібрані кошти в рамках змагань будуть направленні на підтримку воїнів, які боронять нашу країну на Миколаївщині, Харківщині, Луганщині та Донеччині.