Курсант-прикордонник став лауреатом Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Курсант факультету правоохоронної діяльності Національної академії Держприкордонслужби України Владислав Медяник здобув 2 місце у XIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів шкіл, студентів закладів вищої освіти та курсантів вищих військових навчальних закладів. Метою конкурсу, в якому взяв участь Владислав, було вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови та традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
Владислав Медяник написав есе у форматі промови, в якій звертався до лідерів країн світу з проханням надати військову допомогу, використовуючи цитати з творів Тараса Шевченка. Своїм улюбленим твором Шевченка курсант вважає «Кавказ», а також й сам він пише власні вірші. Владислав впевнений, що такі конкурси допомагають розкрити потенціал молоді та розвинути свої здібності. Науковий керівник курсанта, доцент кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін Національної академії Світлана Шумовецька впевнена, що Владиславу вдалося досягти високих результатів завдяки своєму таланту та допитливості, та й інтересу до такого джерела мудрості як книги. «Владислав належить до тих курсантів, які багато читають. А книги – це не лише багатий словниковий запас, але й належне розуміння ситуації та сприйняття партнера по комунікації», – розповідає викладач.
На урочистій церемонії, яку відбулася 14 червня в Києві в Національному музеї Тараса Шевченка, заступник Міністра освіти та науки України Андрій Сташків вручив Владиславу Медянику диплом ІІ ступеня та пам’ятні подарунки. Вітаємо призера із заслуженим визнанням та бажаємо подальших успіхів!