Курсантам розповіли про діяльність громадських організацій

Національну академію Держприкордонслужби України відвідала виконавча директорка громадської організації «Подільська правова ліга», адвокатка Анастасія Площинська.
Під час заняття з навчальної дисципліни «Громадянське суспільство» юристка розповіла майбутнім правоохоронцям про діяльність громадських організацій.
Також, Анастасія Площинська поділилася досвідом створення та діяльності громадських об’єднань. Особливу увагу адвокатка акцентувала на важливості взаємодії інститутів громадянського суспільства з правовою державою. На прикладі громадської організації «Подільська правова ліга», а також інших українських та міжнародних громадських організацій, спікерка розкрила можливості реалізації прав людини та законних інтересів суспільства.
Крім того, під час заходу громадська діячка розповіла про мету, види, умови створення та вимоги до діяльності громадських організацій.
Учасники заняття отримали цікавий досвід реалізації своїх прав через громадські об’єднання, а також зрозуміли як будувати відносини з інститутами громадянського суспільства під час служби в органах охорони державного кордону.