Курсантка Національної академії стала призером ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка

Курсантка факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Національної академії Державної прикордонної служби України Олександра Кондратюк гідно представила прикордонний виш та стала призером ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка, який проходив на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
Конкурс проводився з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.
Вітаємо Олександру та бажаємо й надалі не втрачати жаги до пізнання та розширювати горизонти наукових досліджень.