Курсанти академії – переможці Конкурсу наукових робіт

Нещодавно відбувся завершальний етап Конкурсу наукових робіт курсантів вищих військових навчальних закладів та закладів вищої освіти органів системи Міністерства внутрішніх справ. Учасники продемонстрували свої наукові напрацювання на підсумковій науково-практичній конференції в форматі онлайн.

За результатами Конкурсу курсанти та випускники Національної академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького посіли  призові місця у п’ятьох номінаціях. Зокрема, дипломом І ступеня у номінації «Інформаційні технології, інформаційна безпека та кібербезпека» відзначено курсанта факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Олега Кобзара, який виступив з доповіддю на тему: «Розробка програмного забезпечення для захищеного обміну інформацією в прикордонних підрозділах з використанням криптографічного алгоритму».

Випускниця факультету правоохоронної діяльності лейтенант Поліна Довгополова отримала диплом ІІ ступеня у номінації «Теорія та історія держави та права, історія політичних і правових учень, філософія права». Також, диплом ІІ ступеня у номінації «Психологічне забезпечення професійної діяльності в системі МВС» нагородили випускницю факультету забезпечення оперативно-службової діяльності лейтенанта Ружену Гулієнко.

Курсантка Дарія Авзалова та курсант Олександр Хуторянський поповнили наукову скарбничку академії дипломами ІІІ ступеня  у номінації «Конституційне та міжнародне право»,  а курсантка Роза Саган та курсант Максим Явний – дипломами ІІІ ступеня у номінації «Кримінальне право та кримінологія».

Учасники Конкурсу, які не посіли призові місця, отримали Сертифікати про участь.

Вітаємо переможців!