Курсанти академії — призери Кубка області

Курсанти Національної академії взяли участь у змаганнях, які проводилися в Хмельницькому до Міжнародного Олімпійського дня. 21 та 23 червня в місті відбулися Кубок Хмельницької області з легкої атлетики та Відкритий чемпіонат міста Хмельницького з бігу на одну милю (1609 м). Срібним призером Кубку області з бігу на 800 метрів  став  Ростислав Скотинянський з результатом 2.03,8 хв. Нікіта Ніколенко виборов бронзу з бігу на 400 метрів з результатом 55,1 сек. Бронзовим  призером змагань став також і Сергій Янченко, який фінішував третім з бігу на дистанцію 3000 метрів з результатом 11.00,2 хв.
Переможницею з бігу на одну милю серед жінок у віковій категорії до 35 років стала Катерина Пікуль, з результатом 5.47,1 хв.
В цій категорії нагороду отримала ще одна курсантка — Марина Гордієнко була третьою з результатом 6.00,4 хв. Серед чоловіків цієї вікової категорії срібну нагороду здобув Ростислав Скотинянський, подолавши милю за 4.41,2 хв.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів зі здобутими нагородами. Ви показали гідні результати, нехай попереду на вас чекає ще більше успішних змагань та омріяних рекордів!