Курсанти академії здобули нагороди на чемпіонаті області

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького взяли участь у чемпіонаті Хмельницької області по дзюдо серед молоді віком від 18 до 21 року. Спортсмени прикордонного вишу гідно виступили на чемпіонаті та вибороли немало нагород.
У ваговій категорії 90 кілограмів І місце посів курсант 2 курсу факультету правоохоронної діяльності Данило Семеняка; у ваговій категорії 90 кілограмів — ІІ місце – курсант 2 курсу факультету правоохоронної діяльності Дмитро Савченко; у ваговій категорії 81 кілограм «бронзу» отримав курсант 2 курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Богдан Підлипчук; у ваговій категорії 60 кілограмів на ІІІ місці курсант 1 курсу факультету правоохоронної діяльності Олександр Шмаглій; у ваговій категорії 50 кілограмів І місце виборов курсант 1 курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Олександр Ястринський.
Вітаємо наших спортсменів та щиро бажаємо життєвої енергії, незламного духу, а також нових спортивних досягнень!