Курсанти долучились до урочистого підняття головного Державного Прапора міста

23 серпня вся Україна вшановує одну із головних державних святинь Державний Прапор України.

Задля вшанування головного державного символу Незалежної України, сьогодні у Дендропарку «Поділля», що у Хмельницькому, відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Захід проходив за участю керівництва області та міста, керівництва правоохоронних органів та військових частин Хмельниччини, учасників бойових дій, священнослужителів та військових капеланів.

Почесне право нести державний  прапор України було надано кращим курсантам Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. «Для мене це дуже відповідальна та значуща мить. Сьогодні я з гордістю буду нести прапор нашої країни», – зазначив перед церемонією курсант Національної академії Олександр Ільков. Підняття національного стяга у супроводі Державного гімну здійснив Іван Матвієць, син Героя України, старшини Збройних сил України Романа Матвійця.

 Додамо, що до участі у заході курсанти Національної академії  готувалися дуже наполегливо, відточуючи кожен рух до ідеалу, аби власним прикладом продемонструвати силу любові та шани до державної символіки України.