Курсанти-кінологи взяли участь у науково-практичній конференції

Курсанти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Організація діяльності кінологічних підрозділів», а також науково-педагогічний склад кафедри кінології Національної академії Держприкордонслужби України долучилися до науково-практичної конференції «Особливості організації кінологічної діяльності правоохоронних органів в Україні».

Захід відбувся в режимі онлайн за організації Харківського національного університету внутрішніх справ. Учасники конференції обговорили актуальні питання підготовки кінологів в умовах реформування сектору безпеки та оборони України та особливості кінологічного забезпечення правоохоронної діяльності. Науковці розглянули міжнародну практику використання собак в службовій діяльності, а також обмінялися думками щодо основних шляхів удосконалення та розвитку службової кінології в Україні.

Зазначимо, що обговорення актуальних питань у міжвузівському науковому товаристві дає змогу збагатити власний арсенал знань та є невіддільною складовою освітнього процесу та наукової діяльності академії.