Курсанти-кінологи зустрілись з експертами службової кінології

Курсанти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Організація діяльності кінологічних підрозділів Держприкордонслужби України» продовжують удосконалювати набуті навички в ході двомісячної комплексної практичної підготовки. Днями курсанти-кінологи зустрілись з головою правління Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна спілка України» Віктором Болячко.

Фахівець практик, разом з начальником відділення відтворення та вирощування службових собак Національної академії, долучився до бінарного заняття з курсантами, під час якого було розглянуто ряд питань у сфері службової кінології, зокрема щодо порядку організації заходів племінної справи, умов допуску та використання племінних собак у розведенні; щодо методики проведення експертизи службових собак за екстер’єром та конституцією, яка проводиться під час комплектування кінологічних підрозділів, а також щодо особливостей чипування службових собак.

Заняття такого формату проводяться кафедрою кінології Національної академії не вперше, відтак майбутні офіцери-кінологи завжди позитивно відгукуються на запропоновану методику удосконалення професійних навичок.