Курсанти набули практичного досвіду

Завершилась практична підготовка курсантів четвертого курсу Національної академії Держприкордонслужби України у підрозділах західної ділянки кордону.
Майбутні офіцери-прикордонники ознайомилися з аспектами виконання посадових обов’язків, відповідно професійного спрямування в органах та підрозділах охорони кордону. Під час перебування на державному кордоні, окрім повсякденної служби, курсанти брали участь у затриманнях правопорушників, зокрема нелегальних мігрантів, ухилянтів, а також у виявленні контрабанди. Всього за участю курсантів було затримано понад 400 порушників законодавства з прикордонних питань.
Також четвертокурсники провели ряд профорієнтаційних заходів: відвідали старшокласників в ряді шкіл на Закарпатті та розповіли про особливості професії охоронців кордону та про можливість вступу до прикордонного вишу.
Зазначимо, що курсанти Національної академії систематично набувають практичного досвіду на кордоні: беруть участь у службі прикордонних нарядів та організації служби змін, знайомляться з характеристикою та станом інженерного облаштування кордону, порядком використання технічних засобів, відпрацьовують питання планування служби, підготовки службових документів та оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення.
Курсантів, які найкраще проявили себе під час стажування, керівники прикордонних підрозділів відзначили грамотами та подяками.