Курсанти першого курсу розпочали ознайомчу практику

Набуття практичного досвіду на кордоні – важлива складова підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників. Сьогодні першокурсники факультету безпеки державного кордону Національної академії Держприкордонслужби України прибули в органи охорони державного кордону для проходження практичної підготовки у прикордонних підрозділах. Для курсантів першого курсу цей виїзд є першим та ознайомчим.
Мета практичної підготовки – поглиблення і закріплення теоретичних знань на практиці, набуття та вдосконалення професійних навичок і вмінь набутих під час вивчення матеріалу на першому курсі навчання. Отже, протягом цього місяця майбутні офіцери-прикордонники ознайомляться з відділеннями інспекторів прикордонної служби, ділянками відповідальності підрозділів, їх основними завданнями, а також з посадовими інструкціями та службовою документацією. Першокурсники будуть брати участь у службових нарадах, заняттях з особовим складом, залучатимуться до контролю за несенням служби прикордонними нарядами на ділянці підрозділів. Курсанти використовуватимуть екіпірування та застосовуватимуть засоби посилення прикордонних нарядів, а головне – нестимуть службу з охорони державного кордону в усіх видах прикордонних нарядів та братимуть участь у підготовці змін прикордонних нарядів.
Останній день практичної підготовки буде присвячений підбиттю підсумків та оціненню кожного курсанта за результатами його діяльності, а по прибуттю до академії першокурсники захищатимуть свої звіти практичної підготовки.