Курсанти успішно захистили курсовий проект

Курсанти Національної академії, які навчаються за спеціальністю «Електронні комунікації та радіотехніка» успішно захистили курсовий проект з дисципліни «Цифрова техніка та мікропроцесори».
Метою проекту було дослідження та аналіз принципів функціонування мікропроцесорів, їх застосування в цифрових системах, проектування та розробка цифрових пристроїв на базі мікропроцесорів, а також вивчення основних інтерфейсів, що використовуються для зв’язку мікропроцесорів з іншими пристроями.
Робота передбачала практичну реалізацію проекту мікропроцесорної системи відповідно до індивідуальної тематики та технічного завдання. Курсанти здійснили розробку принципової схеми, моделювання роботи системи з використанням мови програмування, розробку друкованої плати, а також практичне тестування роботи системи з використанням апаратної обчислювальної платформи Arduino.
В ході виконання роботи майбутні офіцери-зв’язківці здобули знання та вміння, які допоможуть їм реалізовувати різноманітні засоби автоматизації для виконання службових завдань та йти в ногу з сучасними тенденціями світу ІТ. Зокрема, знання принципів побудови та функціонування мікропроцесорних систем стане у нагоді курсантам-зв’язківцям для:
– розробки, удосконалення та ефективного застосування систем контролю стану службових приміщень та території;
– розробки новітніх моделей управління безпілотними апаратами;
– удосконалення портативних засобів моніторингу безпровідних мереж;
– розробки складових підсистеми розпізнавання та супроводження об’єктів, тощо.
Вітаємо усіх із захистом і бажаємо подальших успіхів у навчанні!