Курсанти-зв’язківці зайняли призові місця на конкурсі наукових робіт

Члени наукового товариства Національної академії Держприкордонслужби України «Телекомунікації та радіотехніка» кафедри зв’язку та інформаційних систем  факультету забезпечення оперативно-службової діяльності продовжують славні традиції наукової школи академії та показують стабільно високі результати.

Так, нещодавно ряд курсантських наукових робіт за напрямком «Електроніка та телекомунікації» отримали призові місця на Всеукраїнському творчому конкурсі наукових робіт «Автоматизація процесів керування, приладобудування та комп’ютерно-інтегровані технології», який проводився під егідою МОН України на базі Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький).

Робота курсантів Поліни Жучої та Романа Корнійчука «Спеціальне математичне забезпечення оперативно-тактичних розрахунків та оптимізації дій органів охорони державного кордону при проведені пошукових дій» виконана під керівництвом професора кафедри Івана Катеринчука отримала диплом 2-го ступеня. Також робота курсантів Олександра Жука та Маркіяна Ільницького «Система адресного доведення результатів конкурсного відбору під час вступної кампанії до навчального закладу» виконана під керівництвом старшого викладача кафедри Сергія Табенського отримала диплом 3-го ступеня.

Вітаємо юних науковців та їх керівників! Бажаємо не зупинятись на досягнутому та нових успішних досліджень!!!