Лекція для студентів із залученням стейкхолдера

В рамках реалізації освітньої програми “Філологія” для студентів факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Національної академії провели лекцію на тему “Сучасна методологія навчання іноземних мов та перекладу” із залученням стейкхолдера – вчительки вищої категорії, вчительки-методистки Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи №19 Уляни Малицької.

Під час заходу Уляна Борисівна окреслила основні аспекти викладання іноземних мов та перекладу, продемонструвала відповідні приклади та надала рекомендації щодо ефективного викладання англійської та німецької мови у школах та у закладах вищої освіти.

Студенти академії брали активну участь в обговоренні лекції, залюбки ставили запитання спікерці, висловлювали свої думки та демонстрували обізнаність у даній темі.