Ліцеїсти-прикордонники склали присягу

Високо нести почесне звання військового ліцеїста, продовжувати славні традиції українського війська, відповідально та свідомо виконувати свої обов’язки, готуватися до військової служби та бути вірними девізу “Держава. Честь. Відвага.» урочисто поклялись сьогодні юні ліцеїсти-прикордонники.

Вихованці Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Держприкордонслужби України набору 2022 року, сьогодні, у День захисників і захисниць України урочисто склали присягу ліцеїста. В урочистих заходах взяли участь ректор Національної академії Держприкордонслужби України генерал-майор Олександр Луцький, керівники органів місцевої влади міста, освітяни, а також українська художниця та волонтерка Беата Куркуль. Молитву та освячення юних ліцеїстів традиційно здійснив військовий священник Дмитро Махота.

Також, під час заходу найкращі військовослужбовці та працівники та Державного ліцею-інтернату та Національної академії були нагороджені відзнаками та цінними подарунками від обласної та міської влади. На завершення урочистостей для ліцеїстів та гостей свята виступив оркестр академії, а в стінах ліцею для гостей було організовано виставку робіт Беати Куркуль.

Вітаємо юних патріотів із цим знаменним днем у їхньому житті! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у навчанні, віри в себе і високих досягнень!