Людина. Бібліотекар. Особистість

Дякуємо за віддану багаторічну працю та з шаною проводжаємо на заслужений відпочинок бібліотекарку Національної академії Людмилу Ніколаєву.

Людмила Данилівна працювала в прикордонному виші понад 30 років, від самого його заснування. За десятиріччя роботи у бібліотеці навчальної та наукової літератури Людмила Данилівна опанувала всі процеси бібліотечної роботи: від комплектування та обробки літератури до обслуговування читачів. Ця робота вимагає ерудованого, креативного, комунікабельного, розумного, інтелектуального та творчого – справжнього фахівця своєї справи. Працівник бібліотеки – перша людина, яка дізнається про новини у світі інформації. Люди, які працюють в цій установі, виконують почесну місію – вони несуть людям радість спілкування з книгою. І всі ці риси притаманні Людмилі Данилівні. Уміння спілкуватися з людьми, ерудованість, професіоналізм дали змогу швидко адаптуватися у переважно військовому колективі, встановити гарний контакт з читачами. Протягом багатьох років вона сприяла поповненню фонду книгозбірні, співпрацюючи з бібколектором, книгарнями, відбираючи необхідну для навчання майбутніх офіцерів літературу.  Жінка завжди брала активну участь у суспільному житті колективу академії, вміло та чітко виконувала свою роботу, оперативно та якісно обслуговувала читачів, розробляла змістовні книжкові виставки, проводила масові заходи зі здобувачами освіти.

За багаторічну сумлінну роботу Людмила Ніколаєва неодноразово отримувала відзнаки та грамоти, а у 2008 році була також відзначена Грамотою Державної прикордонної служби України. Фото Людмили Данилівни занесено на Дошку пошани НАДПСУ. Водночас їй завжди вистачало сил бути гарною господинею, турботливою дружиною, мамою та бабусею.

Колектив Національної академії вдячний Людмилі Данилівні за багаторічну бездоганну працю на шляху розвитку навчального закладу та бажають з новими силами й з невичерпним оптимізмом перегорнути чергову цікаву сторінку життя!