Марина Бех-Романчук виборола “золото”

У німецькому Мюнхені триває Чемпіонат Європи з легкої атлетики. Спортсменка з Хмельницького, інструкторка Спортивного комітету Держприкордонслужби України Марина Бех-Романчук, виграла золото у потрійному стрибку.
У третій день змагань легкоатлетка зупинилася у кроці від першої медалі на турнірі, посівши четверте місце у стрибках у довжину. Та вже наступного дня українська стрибунка з першої спроби встановила новий рекорд сезону в Європі у потрійному стрибку – 14,81 метра. Зрештою Бех-Романчук покращила свій результат та здобула “золото” з показником у 15.02 метра.
Варто додати, що Марина Бех-Романчук стала другою українською спортсменкою за останні 26 років, яка стрибнула за 15 метрів. У 1995-ому році Інеса Кравець сягнула позначки в 15.50 метрів.
Нагадаємо, що чоловік Марини, теж член спортивної команди прикордонного відомства, Михайло Романчук нещодавно став переможцем у запливі на 1 500 метрів вільним стилем на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту. Своєю перемогою український спортсмен захистив титул чемпіона Європи та встановив рекорд України.