Міцна сім’я — запорука успішного майбутнього офіцера

У Національній академії Держприкордонслужби України провели круглий стіл за участі військового капелана на тему «Міцна сім’я — запорука успішного майбутнього офіцера». Капелан поспілкувався з курсантами третього курсу факультету правоохоронної діяльності.
«Інститут сім’ї впродовж історії складає вагому частину в існуванні самого людства. В сучасні часи важливість сім’ї нікуди не зникла, а навпаки є основою як нашого сьогодення, так і майбутнього нашої країни», — сказав капелан академії отець Діонісій.
Він також зазначив, що сім’я є одним із важливих факторів державності: «Без сім’ї не буде держави, без здорової сім’ї не буде здорової держави».
На зустрічі були також підняті наступні питання: «Антропологія людини за біблійним прикладом Адама і Єви», «Стосунки – шлюб виклики та загрози», «Шляхи для подолання криз, які можуть виникнути».
Розмова вийшла цікава та пізнавальна, курсанти ставили питання та також мали змогу висловити свою думку з теми заходу.