Міністр освіти і науки України побував у навчальних закладах Держприкордонслужби

Учора, під час робочого візиту до міста Хмельницький, Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет побував у кількох освітніх закладах, зокрема у Державному ліцеї-інтернаті та Національній академії Державної прикордонної служби України.
Під час міжвідомчої наради в Хмельницькій обласній військовій адміністрації Сергій Шкарлет подякував керівництву області за якісне відновлення в умовах воєнного стану навчального процесу в закладах освіти, а також окремо зупинився на питанні забезпечення функціонування Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Державної прикордонної служби України, який нещодавно було евакуйовано з міста Суми.
Сергій Шкарлет наголосив, що повністю підтримує ідею очільника прикордонного відомства щодо переміщення ліцею в м. Хмельницький та закликав відповідні структури долучитися до відновлення навчального процесу ліцею-інтернату.
Водночас присутній на нараді перший заступник Голови Держприкордонслужби України генерал-майор Володимир Нікіфоренко зазначив, що ключовим фактором у рішенні про переміщення ліцею була і є безпека ліцеїстів.
Загалом за такої підтримки місцевої влади та наявної поруч навчально-матеріальної бази основного навчального закладу відомства керівництво служби бачить значну перспективу подальшого розвитку ліцею-інтернату, як основної платформи для підготовки майбутніх вступників до Національної академії Держприкордонслужби України.
Сергій Шкарлет ознайомився з умовами навчання та розміщення вихованців Державного ліцею-інтернату, поспілкувався з педагогічним складом та самими здобувачами освіти та подякував керівництву Держприкордонслужби та області за значну роботу у відновленні навчання ліцеїстів, а також висловив впевненість у подальшій підтримці розвитку навчального закладу.
Побував Сергій Шкарлет і у прикордонному виші. Міністр разом з освітянами та високопосадовцями області оглянув матеріально-технічну базу Національної академії, побував на провідних кафедрах академії, де поспілкувався з майбутніми офіцерами-прикордонниками та їх викладачами, а також ознайомився з умовами проживання та побуту курсантів.
Міністр освіти і науки України високо оцінив роботу вишу та подякував прикордонникам за значний внесок у забезпечення обороноздатності країни.