«Ми стоїмо за свою землю!», — прикордонник на псевдо «Шило»

Випускник Національної академії Державної прикордонної служби України Богдан з позивним «Шило» на початку повномасштабного вторгнення боронив Харківщину. У березні 2023-го хлопець тільки-но почувши про набір, одразу вирішив долучитись до бригади Гвардії Наступу «Сталевий кордон». Богдан — рішучий та сміливий хлопець, а військова справа, можна сказати, у нього в крові, адже і його прабабуся, і бабуся, і дідусі, і батько свого часу присвятили частину свого життя військовій службі.
«Шило» виконував завдання на Бахмутському напрямку, брав участь у штурмі та звільненні населених пунктів на Донеччині. Бахмут, Берхівка, Кліщіївка — тепер для прикордонника це не просто назви населених пунктів, а спогади про те, як важко боронили з побратимами кожен клаптик української землі.
Влітку цього року отримав відомчу нагороду МВС — нагрудний знак «За відвагу в службі».
Неодноразово прикордонник стикався з ворогом у близькому бою, доводилась підрозділу Богдана брати полонених. Згадує, як один з полонених розповідав їм про те, що перший день як потрапив на фронт, а тим часом прикордонники знайшли в нього нагороди «За оборону Артемовска» та інші документи, які доводили, що перед ними досвідчений вояка.
Під час бойових завдань «Шило» ризикуючи своїм життям неодноразово надавав домедичну допомогу своїм пораненим побратимам, евакуював їх з-під ворожого вогню. Каже, що не за яких обставин не кинув би своїх хлопців: «Не так я вихований, щоб залишити їх в небезпеці!».
За мужність та героїзм під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України офіцер-прикордонник був нагороджений орденом Б. Хмельницького ІІІ ступеню.
«Ми стоїмо за свою землю, за те, щоб не повторилися Буча та Ірпінь», — розповідає Богдан про свою мотивацію.
Понад усе Богдан хоче, щоб закінчилась війна, щоб вони з побратимами якнайшвидше могли потрапити додому.