«Ми є сильні»

Представники Національної академії Державної прикордонної служби України долучилися до музично-поетичного проєкту «Ми є сильні». Захід, який проводиться у  Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури та мистецтва вже другий рік, був створений задля підтримки українців в цей непростий для нашої країни час. До проєкту вже долучилися відомі музиканти, поети, письменники, художники, фотографи та інші цікаві особистості. Також це чудова можливість для початківців  показати свої таланти більшій аудиторії, познайомитися з однодумцями, розширити своє коло спілкування, адже чимало людей через повномасштабне вторгнення були змушені покинути свої домівки й переїхати до Хмельницького з інших областей.
Перед присутніми виступили студенти та викладачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького торговельно-економічного фахового коледжу Державного торговельно-економічного університету.
Представники Національної академії Державної прикордонної служби також презентували на концерті свою творчість. Сержант Аліна Горбатовська та студентка Марія Голюк  виконали пісні про Україну, а курсантка Альбіна Назаренко розчулила присутніх авторським віршем «Українська це земля», присвячений незламності українського народу.