На Хмельниччині матері загиблого прикордонника Дениса Дубчака вручили орден «За мужність»

Сьогодні в Кам’янці-Подільському, що на Хмельниччині, вручили державну нагороду матері загиблого захисника України – старшого солдата Дубчака Дениса Валерійовича. Орден матері загиблого прикордонника вручав заступник ректора Національної академії Держприкордонслужби України полковник Павло Лисак.
“Життя Дениса, його служба та бойовий шлях закарбовані в новітній українській історії. Ми маємо вічно пам’ятати тих, хто боронив нашу державу, хто віддав своє життя за нас, хто тримав кордон і на їх прикладі виховувати нове покоління воїнів-прикордонників. Прийміть від колективу усієї Держприкордонслужби слова співчуття й підтримки, Денис віддав життя за незалежність України, за всіх нас, тому в наших серцях він залишиться назавжди”, – зазначив Павло Лисак. Відповідно до Указу Президента України старший солдат Денис Дубчак був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Народився Денис 03 січня 1999 року у місті Кам’янець-Подільський, Хмельницької області. Після початку широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України Денис був призваний по мобілізації до лав Державної прикордонної служби України. Пройшовши відповідну підготовку, мужньо і самовіддано виконував службово-бойові завдання у складі 3 прикордонного загону. За час проходження військової служби Денис зарекомендував себе виключно позитивно, як відповідальний та сумлінний військовослужбовець.
З початку квітня 2022 року Денис Дубчак брав активну участь у бойових діях проти рашиського агресора в районі населеного пункту Кремінна Луганської області. Від січня 2022 року, мужньо та героїчно виконував бойові завдання з оборони міста Бахмут Донецької області. 22 лютого 2023 року Денис разом з побратимами зайняв оборону опорного пункту на Бахмутському напрямку. Всю добу противник не припиняв наступальних дій, а з 23.00 до 01:30 здійснював масований мінометний обстріл позицій прикордонників. На жаль, під час цього обстрілу солдат Денис Дубчак отримав поранення несумісні з життям.
Вічна пам’ять і слава Денису Дубчаку! Герої не вмирають!