Націлені перемагати!

Нещодавно спортивний комітет Держприкордонслужби України відзначав 30-річчний ювілей з часу свого заснування. Чільне місце серед спортивних команд спорткомітету прикордонного відомства цілком заслужено посідає хмельницька спортивна команда, представники якої неодноразово виборювали призові місця та гідно представляли Україну на міжнародній арені.

Зокрема, впродовж 2022 року спортсмени-прикордонники з Хмельницького, попри повномасштабну російську агресію, виступили на багатьох міжнародних змаганнях та показали чималі результати. На чемпіонаті Європи у кваліфікації стрибків у довжину легкоатлетка Марина Бех-Романчук виборола “золото” з показником 15.02 метра. Інструктор спортивної команди Михайло Романчук здобув золоту медаль на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту у запливі на 1 500 метрів. Спортсменка Галина Авраменко взяла участь в Чемпіонаті світу з кульової стрільби та виборола «золото» у вправі «Рухома ціль». Прикордонник Василь Михайлінчик на Чемпіонаті світу з гирьового спорту зайняв перше місце у двоєборстві (вагова категорія до 80 кг) та друге місце у поштовху (вагова категорія до 87 кг).

Загалом за минулий рік представники нашої спортивної команди здобули на чемпіонатах світу 5 золотих, 6 срібних та 4 бронзових медалей, а на європейських першостях – 2 золотих, 3 срібних та 4 бронзових медалей. Також, спортсмени зайняли призові місця на Кубку Європи та Етапах Кубка світу.

Своїми відмінними результатами спортсмени-прикордонники доводять всьому світу що українці незламні, як на фронті, так і на спортивному майданчику. Крім того, члени спортивної команди не тільки тренуються та здобувають нагороди, а ще й активно долучаються до волонтерських ініціатив та благодійної діяльності.

Пишаємось досягненнями наших спортсменів, адже завдяки їхній результативній праці жовто-блакитний стяг здіймається над міжнародними аренами, демонструючи всьому світу силу та непереможний дух українського народу.