Національну академію відвідала делегація з Королівства Іспанії

Держприкордонслужба продовжує співпрацю з благодійними, міжнародними та державними інституціями для залучення критично необхідної допомоги в умовах російської агресії проти України.
У рамках такої співпраці нещодавно відбувся візит директорки Фонду монастиря «Санта-Клара» (Королівство Іспанія) Люсія Карам та співробітника фонду Хенрі Квофі до Національної академії та Військового ліцею Держприкордонслужби України.
Іноземні гості привезли гуманітарну допомогу для вихованців Військового ліцею, а також ознайомилися з умовами навчання та проживання ліцеїстів, діяльністю та пробематикою навчального закладу.
Під час візиту до Національної академії Держприкордонслужби України гості зустрілись з керівництвом вишу, ознайомились з навчально-матеріальною базою, оглянули місця проживання та дозвілля курсантів академії. Предметом особливої уваги представників благодійного фонду стала система підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників з тактичної медицини та робота психологів з прикордонниками, які виходять з зони бойових дій і потребують спеціальних умов реабілітації. Не оминули гості й відділу охорони здоров’я академії, ознайомилися з умовами лікування поранених та хворих.
В свою чергу сестра Люсія розповіла про напрямки діяльності фонду та пообіцяла і надалі надавати всебічну підтримку.
Завершився візит до прикордонної академії обговоренням співробітництва та подальшої співпраці у сфері гуманітарної допомоги прикордонного відомства загалом, та навчальних закладів зокрема.