Нагорода за незламність

Старший викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки Національної академії Держприкордонслужби України підполковник Віктор Шинкарук отримав державну нагороду.
Відповідно до Указу Президента України, за значні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, мужність, виявлену під час бойових дій, зразкове виконання військового і службового обов’язку, багаторічну працю учасника антитерористичної операції Віктора Шинкарука нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня. Нагороду вручила сьогодні в місті Київ міністр ветеранів України Юлія Лапутіна.
Віктор Шинкарук був учасником оборони Луганського прикордонного загону. У 2014 році на Луганщині він отримав осколкове поранення від вибуху протипіхотної міни. Після поранення обрав для себе реабілітацію спортом. У 2018 році Віктор разом із командою з 15 воїнів представляв українську команду в Сіднеї на міжнародних змаганнях для поранених військових Invictus Games, де здобув срібло з плавання у запливі на 50 метрів брасом.