Нагородили переможців конкурсу на найкраще есе

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького провели конкурс серед курсантів на краще есе українською мовою. Роботи приймались за трьома номінаціями: «Рівноправ’я – святий закон людства», «Мистецтво керувати жінками і чоловіками у військовому підрозділі» та «Мої батьки – прикордонники!». До складу жюрі входили знавці української мови та літератури кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін факультету забезпечення оперативно-службової діяльності. Оцінюючи роботи які було подано на конкурс, комісія враховувала такі критерії — відповідність творчих робіт вимогам Міністерства освіти та науки України, висвітлення саме власної точки зору та розкриття проблеми на теоретичному й побутовому рівнях.
Також члени жюрі брали до уваги аргументацію майбутніх охоронців кордону, змістовну точність, логічність, синтаксичну та орфографічну правильність.
За результатом конкурсу творчих робіт у номінації «Рівноправ’я – святий закон людства» перше місце посів Микола Пахольченко (факультет безпеки державного кордону), друге місце — Аліна Якимлюк (факультет правоохоронної діяльності), а третє місце зайняли одразу дві учасниці з факультету правоохоронної діяльності — Лариса Петренко та Віта Лопаткина.
У номінації «Мистецтво керувати жінками і чоловіками у військовому підрозділі» результати стали досить специфічними, оскільки перше місце не було визначено, а тільки обрані номінанти на 2-е та 3-е місця відповідно – Дмитро Волошин та Агата Савіна (факультет безпеки державного кордону).
У номінації «Мої батьки – прикордонники!» переможцем став Михайло Сідун з факультету правоохоронної діяльності.
Курсанти – учасники конкурсу, вперше працювали над таким специфічним завданням, а переможці, розповідаючи про свої враження, додають, що написання есе на визначену тему – процес складний, але водночас пізнавальний та досить розвиваючий.