Про журнал психологічні науки збірник

«Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України (друковане видання)» – рецензований журнал, що публікує наукові статті у галузі освітніх, психологічних наук. Наукові дослідження охоплюють, але не обмежуються такими напрямками: психологія діяльності в особливих умовах, педагогічна та вікова психологія, юридична психологія, соціальна психологія, теоретико-психологічні основи професійної діяльності працівників правоохоронних органів, психологія управлінської діяльності.
Журнал створено, щоб задовольнити інформаційні потреби психологічної спільноти, надати їй відкритий дискусійний майданчик для висвітлення нових ідей і тенденцій розвитку психологічної науки та практики, сприяти дослідженням, популяризації та систематизації досягнень сучасної психологічної науки, найвагоміших наукових та практичних здобутків в освіті.

ПОЛІТИКА ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

Журнал практикує політику відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу. Під «відкритим доступом» розуміється оприлюднення публікацій в Інтернеті, які можна читати, завантажувати, копіювати, поширювати, роздруковувати, знаходити чи приєднувати до повних текстів відповідних статей або використовувати для інших законних цілей.