Науково-педагогічний склад Національної академії взяв участь у  міжнародній науково-практичній конференції

24 червня 2022 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Захист прав людини в умовах воєнного стану».

Представляючи Національну академію Держприкордонслужби України, з вітальним словом виступив ректор академії, кандидат педагогічних наук, доцент генерал-майор Олександр ЛУЦЬКИЙ. Ректор виказав слова вдячності організаторам за можливість долучитись до роботи конференції та зауважив на важливості участі у ній у призмі вдосконалення підготовки здобувачів освіти в академії за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність». Також з доповіддю на тему «Проблеми визначення добровільної здачі в полон» виступив заступник начальника кафедри теорії права та кримінально-процесуальної діяльності, доктор юридичних наук, професор, полковник Сергій Халимон.

Конференцію проведено за підтримки Урядової уповноваженої України з питань гендерної політики Катерини ЛЕВЧЕНКО та за участі представників міжнародних організацій, органів державної влади, дипломатичних представників та провідних науковців галузі.