Навчання не має кордонів

Викладачі Національної академії Державної прикордонної служби України долучилися до онлай-семінару з практики навчання дорослих та управління процесом навчання. Організаторами заходу стали Женевський центр демократичного контролю за сектором безпеки (DCAF) та Прикордонний коледж ОБСЄ для керівного складу в м. Душанбе, Таджикістан (BMSC).
Окрім України в заході взяли участь представники прикордонних та митних відомств Польщі, Італії, Таджикистану, Вірменії, Йорданії, Молдови, Монголії та Афганістану.
В ході семінару правоохоронці мали можливість обмінятися думками, обговорити актуальні питання щодо практики та методів навчання дорослих, а також управління процесом професійної підготовки. Крім того, закордонні експерти ознайомили учасників заходу з передовою практикою Прикордонного коледжу ОБСЄ для керівного складу щодо навчання у сфері забезпечення безпеки кордонів та прикордонного контролю. Також, учасники зібрання обговорили проблемні питання та поділились позивним досвідом своїх країн. Незважаючи на те, що семінар проходив у режимі он-лайн, захід був вельми інтерактивним і вимагав повної присутності та активності з боку кожного учасника.