(ВІДЕО) Ні кроку назад!

   

Курсанти Національної академії Держприкордонслужби України взяли участь у тематичному заході (година-спомин) «Пам’ять має могутню силу», який присвятили полеглому Герою та поету Роману Набєгову. Зустріч відбулась у Центральній публічній бібліотеці Хмельницької міської територіальної громади. Ініціювала зібрання мати загиблого Героя – пані Оксана.

Під час заходу мати Романа презентувала книгу “Ні кроку назад”, яка побачила світ через чотири роки після загибелі Героя та в якій зібрані всі його вірші та проза.

Крім того, в ході зустрічі звучали вірші полеглого захисника у виконанні курсантів академії, а також спогади його побратимів, які увійшли в книгу.

Роман  Набєгов служив у складі тодішнього батальйону міліції особливого призначення «Миротворець». Загинув Герой 29 серпня 2014 року під містом Іловайськ Донецької області. Указом Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Детальніше про це дивіться в сюжеті телеканалу «МТРК МІСТО».